#2518 | Munt schaaltjes zilver.

Kavel verkocht
Met diverse internationale munten w.o. Chinees. China, Hong Kong, Wang Hing & Co., 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, Chinese keuren. Ø 8cm, 550 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt