#2519 | (2) pastille schaaltjes zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt afgewerkt met parelrand. Nederland, Schoonhoven, C. F. Wewer, 1930, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, V. 3 x 9,5 x 6,7cm, 50 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt