#2520 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in kristal met zilveren beugelhengsel versierd met gegoten parelranden. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken. H 14,5cm B 16cm, 30 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt