#2526 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Gedecoreerd met gegoten en gedeeltelijk gegraveerde rocaille en bloem versieringen. Nederland, Schoonhoven, van Kempen & Begeer, 1969, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, j - reparatie. 16 x 11 x 3cm, 76 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt