#2527 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Ovaal ajour opengewerkt model afgewerkt met opgesoldeerde parelrand. Nederland, Haarlem, A. Presburg & Zoon, 1952, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, R. 14 x 10 x 5,5cm, 77 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt