#2528 | Schaal op voet zilver.

Kavel verkocht
Fraai bewerkt met rocailles en gehamerde bloemdecors, gedeeltelijk ajour opengewerkt. Engeland, Londen, 1917, Keurtekens: leeuw, panterkop, b - gebruikssporen. H 8, 5cm Ø 22,5cm, 939 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt