#2529 | Bonbonschaaltje zilver.

Kavel verkocht
Naief gehamerd model. Peru, Industria Peruana Tavara, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, 925 - gebruikssporen. Ø 8cm, 34 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt