#2530 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Gedecoreerd met gegoten en gegraveerde decoraties met gedeeltelijk opengewerkte zijranden. Nederland, Sneek, A. M. Sustring, 1966, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, g. 16 x 10 x 6cm, 102 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt