#2531 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met parelrand afgewerkt. Nederland, Schoonhoven, H. Schriek, 1974, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, O. 15 x 10 x 5,5cm, 92 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt