#2532 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt en voorzien van opgesoldeerde parelrand. Nederland, 's-Gravenhage, gebr. Rutgers, 1922, Keurtekens: meesterteken, leeuw, minerva, M - gebruikssporen. 15 x 9,5 x 7cm, 101 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt