#2533 | Broodmand zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt ovaal model afgewerkt met geschulpte parelrand. Nederland, 's-Gravenhage, DJ Aubert & Zoon, 20e eeuw, Keurtekens: 835, meesterteken - gebruikssporen. 27 x 22,5 x 8, 5cm, 423 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt