#2535 | Pronkschaal zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model met opengewerkte zijkanten voorzien van bloemdecoraties. 20e eeuw, Keurtekens: ZI - gebruikssporen. H 7 x B 32 x D 26, 5cm, 546 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt