#2536 | (2) Tazza`s zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met florale decoraties en verguld. Engeland, Londen, Josiah Williams & Co (David Landsborough Fullerton), 1918, Keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, C - gebruikssporen, deukjes en verlies van vergulding. H 12,5cm Ø 18cm, 652 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt