#2537 | Fruitschaaltje BWG.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd met gegoten opgesoldeerde decoraties en poten. 20e eeuw, Keurtekens: kaars, H - gebruikssporen. B 30 x H 10 x D 16,5cm, 344 gram, 0/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt