#2884 | Servetten standaard zilver.

Kavel verkocht
Floraal gevormd model. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Lutz & Weiss, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, 835s, meesterteken, ZII - gebruikssporen. 13 x 8 x 3,5cm, 100 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt