#2885 | Servetten standaard zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model voorzien van Biedermeier versieringen. Nederland, 19e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva, onbekend meesterteken - schade aan 2 poten. H 8cm B 12cm, 104 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt