#2887 | Zoutvat zilver.

Kavel verkocht
In de vorm van een zwaan met openslaande vleugels en kristallen onderbak. Duitsland, Keltern, Albert Bodemer, 20e eeuw, Keurtekens: 835, meesterteken. H 7cm, 30 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt