#2888 | (3) Zout & peper strooiers zilver.

Kavel verkocht
Kristal ruitgeslepen 2 + 1. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. 7 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt