#2889 | Druivenschaar zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model voorzien van druivenrank en blad versieringen. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje - gebruikssporen. L 11cm, 47 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt