#2890 | Druivenschaar zilver.

Kavel verkocht
Stainless steel uitgevoerd met zilveren gevulde handvatten met druiven versieringen. Italiƫ, 20e eeuw, Keurtekens: italy, sterling, meesterteken - gebruikssporen. L 16cm, 20 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt