#2891 | Druivenschaar zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd met zilveren gevulde handvatten met druiven versieringen. Duitsland, 20e eeuw, Keurtekens: Krusius Germany, 835 - gebruikssporen. L 18cm, 30 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt