#2892 | Druivenschaar zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met zilveren gevulde handvatten met druiven versieringen. Duitsland, 20e eeuw, Keurtekens: Webster Co. Germany - gebruikssporen. L 15, 5cm, 16 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt