#2893 | Lontenknipper zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model voorzien van Biedermeier florale versieringen. 20e eeuw - gebruikssporen. L 18cm, 92 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt