#2894 | Gevogelte schaar zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gevulde handvatten en RVS knipschaar. Nederland, 1928, Keurtekens: leeuw, minerva, S - gebruikssporen. L 26, 5cm, 70 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt