#2895 | (2) Servetringen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. servetring en vingerdoekring uitgevoerd met opgesoldeerde parelranden. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Jakob Grimminger, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, 830S meesterteken - gebruikssporen, deukjes. 21 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt