#2896 | Waterkan zilver.

Kavel onverkocht
Gehamerd gedecoreerd in gelobde vorm. Italië, Padova, 1957-1971, Keurtekens: meesterteken, 800, Battuto A Mano - gebruikssporen. H 17,5cm cm, 571 gram, 800/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt