#2897 | Toast rekje zilver.

Kavel verkocht
Strak uitgevoerd model voorzien van gebogen spijlverdeling. Engeland, Birmingham, Adie brothers Ltd., 1937, Keurtekens: leeuw, Sheffield, meesterteken, 925, importkeur - gebruikssporen. H 9 x B 11,4cm, 115 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt