#2898 | Saus boot zilver.

Kavel verkocht
Gelobd model op 3 poten en voorzien van eenzijdig gemonteerd gegoten handvat. Canada, Montreal, Henry Birks, 1947, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M - gebruikssporen. 136 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt