#2899 | Menage set verzilverd.

Kavel verkocht
Met blauwe glazen inzetbakjes. Engeland, 20e eeuw, Keurtekens: - gebruikssporen., 0/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt