#2900 | Mosterdpotje zilver.

Kavel verkocht
Geribd model met opgesoldeerd handvat en blauw glazen inzetbakje. Engeland, Birmingham, William M Hayes, 1898, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, Y - gebruikssporen. 57 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt