#2901 | (2) Zoutkelders zilver.

Kavel verkocht
Gedeeltelijk ajour opengewerkt met balustervormige poten en blauwe glazen inzetbakjes. Nederland, Zutphen, BW van Eldik, 20e eeuw - gebruikssporen en 1 guirlande versiering los. H 4cm, 47 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt