#2902 | (2) Zoutkelders zilver.

Kavel verkocht
Geribd rechthoekig model met opgesoldeerde rand. Engeland, Birmingham, Horace Woodward & Co, 1904, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, e - gebruikssporen. H 3cm, 62 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt