#2903 | Mosterdpotje zilver.

Kavel verkocht
Cilindervormig model met klepdeksel en opgesoldeerde gecanneleerde randen. 20e eeuw, Keurtekens: sterling silver, meesterteken - gebruikssporen. H 6, 5cm, 114 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt