#2904 | (2) Zoutkelders zilver.

Kavel verkocht
Cilindervormig met blauwe glazen inzetbakjes en bijbehorende lepeltjes, daarbij nog 2 parelmoer lepeltjes. Canada, Montreal, Henry Birks, 20e eeuw, Keurtekens: Birks, sterling, meesterteken - gebruikssporen. H 3cm, 50 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt