#2905 | (3) delige menage set zilver.

Kavel verkocht
Bestaande uit mosterd en zout bakje en peperstrooier met blauwe glazen inzetbakjes. Engeland, Birmingham, Cooper Brothers & Sons Ltd, 20e eeuw, Keurtekens: leeuw, kroon, meesterteken - gebruikssporen. 96 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt