#2906 | (2) Zoutkelders zilver.

Kavel onverkocht
Met bolle onderzijde op 4 poten en opgesoldeerde randen. Engeland, Birmingham, Elkington & Co Ltd, 1910, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, L - gebruikssporen. 62 gram, 925/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt