#2907 | (2) Zoutkelders zilver.

Kavel verkocht
Met gecanneleerd decor en 2 gekrulde oren. Engeland, Londen, Martin, Hall & Co (Richard Martin & Ebenezer Hall), 1882, Keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, G - gebruikssporen. 75 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt