#2908 | (2) Zoutkelders zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd ovaal met ringhouder gedeeltelijk ajour opengewerkt op leeuwenpoten met blauwe glazen inzetbakjes. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje, meesterteken - gebruikssporen. 39 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt