#2909 | Mosterdpotje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met bolle bodem op 4 leeuwen poten en klepdeksel afgewerkt met gecanneleerde rand. Engeland, Londen, Brewis & Co (William Henry Brewis), 1914, Keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, t - gebruikssporen. 66 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt