#2911 | Sausboot zilver.

Kavel verkocht
Gelobd model met bolle onderzijde en 3 poten. Engeland, Birmingham, Adie Brothers Ltd, 1958, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, j. 84 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt