#2912 | Menage set zilver.

Kavel onverkocht
Fraai in Empire stijl gedecoreerd zonder glazen inzetbakjes. Belgiƫ, 1814-1831, Keurtekens: diverse oude keuren - gebruikssporen en deukjes. 195 gram, 925/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt