#2913 | Zoutkelder zilver.

Kavel onverkocht
Fraai ajour opengewerkt model met schelpvomen versierd op 3 poot en blauwe glazen inzetbak. Nederland, Amsterdam, C. Bos & Zoon, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, ZII. H 6,5cm, 46 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt