#2937 | Beugeltas zilver.

Kavel verkocht
Gebogen model met enkelzijdige decoraties voorzien van druksluiting. Nederland, 1894, Keurtekens: zwaardje, K minerva + Valse pseudo keuren - slijtage en gebruikssporen. L 41cm, 180 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt