#2938 | (2) Beursjes zilver.

Kavel verkocht
Malienkolder uitgevoerd waarvan 1 met gegraveerde versieringen en 1 met gegoten decoraties. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 120 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt