#2940 | Beursje met ketting zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met kralen buidel voorzien van bloemdecor. Beugel met gegraveerde versieringen. Nederland, Leeuwarden, Johannes Beeling, 1856, Keurtekens: leeuw, minerva, jaarletter, meesterteken. 25 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt