#2941 | Beursje zilver.

Kavel verkocht
Malienkolder model met fraai gedecoreerde gegoten beugel. Frankrijk, begin 20e eeuw, Keurtekens: 800, belastingkeur, gehalte keur - gebruikssporen. H 13,5cm x B 11,5cm, 107 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt