#2942 | Beugeltasje zilver.

Kavel verkocht
Gedecoreerd met gegraveerde versieringen en opgesoldeerde bloemversieringen. Nederland, Colijnsplaat, Johannes Vink, Keurtekens: Leeuw, meesterteken, minerva - reparatie en gebruikssporen. 52 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt