#2943 | (2) Beursjes zilver.

Kavel verkocht
Beide met gehaakte kralentasjes en voorzien van beugel met ketting en gegraveerde versieringen. Nederland, 1913/1919, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 42 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt