#2944 | (2) Beursjes zilver.

Kavel verkocht
Beide malienkolder uitgevoerd waarvan 1 met emaille inlegwerk. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 62 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt