#2945 | (3) Beursjes zilver.

Kavel verkocht
W.o. 1 zilveren exemplaar en 2 BWG in diverse uitvoeringen. w.o. Nederland, w.o. 1871, Keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 13 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt